Tabela Üretimi Gibi Montaj Hizmeti De Veriyor Musunuz ?

Tabela üretimi ve kalitesinde iddialı olan İki Artı Reklam dünyanın her köşesini gönderim sağladığı gibi dilerseniz montaj hizmeti de vermektedir. Başta Konya olmak üzere istenilen her bölgeye her bölgeye montaj hizmeti verilmektedir. Montaj çalışmalarını alanında uzman montaj ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için istenilen çalışmayı en kısa sürede hazırlayıp sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Online Siparişte Kargo İle Gelen Ürünün İçerisinde Neler Bulunmaktadır ?

Kargo ile gönderim sağladığımız ürünlerimiz montaja hazır halde paketlenir. Paket içerisinde ayrıca montaj için gereken parçalar yer almaktadır. Montajı kolaylıkla yapabilmeniz için web sitemizde yer alan montaj kurulum videolarından da yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra videoların yetersiz kaldığı yerde ya da anlamadığınız bir kısım olur ise teknik ekibimiz sizlere montaj için telefondan da destek vermektedir.

Online Sipariş Vereceğim Ama Tabelanın Ölçüsünü Nasıl Belirlemem Gerekiyor ?

Tabela yaptırmaya karar verdiğiniz de en önemli nokta ölçünün belirlenmesidir. Doğru ölçülerdeki tabela daha etkili sonuç vereceğini sakın unutmayın. Montaj yapılacak alan tabelanızın ölçüsünü belirlemenizi sağlayacaktır. İsterseniz montaj yapılacak alanın ölçülerini ekibimize ilettiğinizde ekibimizde sizler için en uygun ölçüyü belirtir. Bu sayede kısa zaman içerisinde sipariş oluşturmanız mümkün olur.

Ayrıca ekibimiz sizlere tabelanın ne kadar bir mesafeden olunacağı, renk çalışmasının nasıl olmasının daha doğru olduğu gibi teknik bilgileri de paylaşacaktır.

Tabela İçin Keşif Yapıyor Musunuz ?

Online siparişlerde keşif yapılmamaktadır. Montaj yapılacak zeminin ölçülerini ekibimizle paylaştığınızda ekibimiz sizi en uygun ölçüleri belirtecektir. Montaj isteyen müşterilerimize gerekli durumlarda keşif ekibi yönlendirmekteyiz.

Online Siparişlerde Tabela Ödemesini Nasıl Yapabilirim ?

Web sitemiz üzerinden ya da telefon ile iletişime geçerek oluşturduğunuz sipariş ile ilgili sizlere yazılı teklif gönderilir. Ödemenin yarısı iş başlangıcında kaparo şeklinde kalanı iş bittiğinde görsel gönderildikten sonra alınır. Teklif içeriğinde yapılacak iş ile ilgili tüm bilgiler yer almaktadır. Siparişinizin ödemesini mail order dan yapabileceğiniz gibi havale EFT ile de gerçekleştirebilirsiniz. Teklif onayı alındıktan ve ön ödemesi yapıldıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

Tabela Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir ?

Tabela firmanızın kimlik kartı gibidir. Dıştan bakışta firmayı temsil eden de tabeladır. Doğru tabela seçimi müşteri portföyünüz açısından oldukça önemlidir. Akşam geç saatlere kadar faaliyet gösteren firmalar mutlaka ışıklı tabela tercih etmelidir. Tabela tercihi yaparken ebatlarına da dikkat etmeniz gerekir. Çok büyük ya da çok küçük tabela seçimi yapmak yanlış bir karar olacaktır.

Ayrıca tabelanızda çok yazı varsa ya da küçük yazılar barındırıyorsa kompozit Oyma tabela tercih etmenizi öneririz. Bunun yanı sıra tabela tercihinizi pleksi kutu harf tabela yerine alüminyum yanak kutu harf tercih etmelisiniz. Çünkü ışıklı pleksi kutu harf tabela da ışık dağınık yansıdığı gibi ısınan ledler yüzünden kutu harfin içi sinek ölüleri ile dolar. Temizlenmesi zordur.

Tabela Fiyatı Nasıl Alabilirim ?

Bizlere web sitemizden ve iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Tabelanın ölçüsü, kullanılacak malzeme gibi teknik bilgiler kararlaştırıldığını size en uygun fiyatı dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz. Firmamız Sizin için en uygun tabela seçimi konusunda her zaman destek sağlamaktadır.

İki Artı Reklam Her İlde Montaj Yapıyor Mu ?

İki Artı Reklam olarak her ilde montaj hizmeti vermekteyiz. Her ilde tabela montajı için iş ortaklarımız bulunmaktadır. Alanında uzman iş ortaklarımız ile istenildiği zaman montaj hizmetini sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Online Siparişlerde Tabela Daha Uyguna Mı Gelir ?

Dünyanın her yerine tabela gönderimi yapan firmamız fiyat konusunda da müşterilerinin yanındadır. İmalattan direk müşterisine ulaşan ürünlerimiz kalitesi ve uygun fiyatları ile müşterilerimizin hem yüzünü hem de cebini güldürüyor.

İki Artı Reklam Ajans Mı Reklam Şirketi Mi ?

İki Artı Reklam Ajans değildir. Aracı ya da komisyoncu olarak çalışmaz. İki Artı Reklam dünyanın her köşesine hizmet veren bir reklam şirketidir. Özel sipariş ile hazırladığı ürünleri direk müşterilerine ulaştıran İki Artı Reklam kalite ve güven üzerine kuruludur.

Tabelamda Herhangi Bir Problem Yaşandığında Ne Yapmalıyım ?

İki Artı Reklam olarak ürünlerimizin hepsi garantilidir. İşçilikten ya da malzemeden kaynaklı bir problem olduğunda parça değişimi sağlanmaktadır. Genel bir sorun yaşandığında da İki Artı Reklam her zaman sizin yanınızda. Her konu da destek verip sorunlarınızı ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

.