kompozit-oyma-tabela.

kompozit-oyma-tabela-1 kompozit-oyma-tabela-1
kompozit-oyma-tabela-2 kompozit-oyma-tabela-2
kompozit-oyma-tabela-3 kompozit-oyma-tabela-3
kompozit-oyma-tabela-4 kompozit-oyma-tabela-4
kompozit-oyma-tabela-5 kompozit-oyma-tabela-5
kompozit-oyma-tabela-6 kompozit-oyma-tabela-6
kompozit-oyma-tabela-7 kompozit-oyma-tabela-7
kompozit-oyma-tabela-8 kompozit-oyma-tabela-8
kompozit-oyma-tabela-9 kompozit-oyma-tabela-9
kompozit-oyma-tabela-10 kompozit-oyma-tabela-10
kompozit-oyma-tabela-12 kompozit-oyma-tabela-12
kompozit-oyma-tabela-13 kompozit-oyma-tabela-13

Kompozit Oyma Tabela Nedir Avantajları Nelerdir

Kompozit oyma tabelanın yapılış mantığı kutu harf tabela ile aynıdır. Kompozit oyma tabela ışıklı tabela sistemidir. Peki neden kompozit oyma tabelaya başvurulur?

Görüş mesafesi tabelayı 90 derece karşıdan görmüyorsa diğer bir değişle tabela yola paralel konumdaysa kompozit oyma tabela tercih edilir. Aynı zamanda tabelasında çok fazla yazı olan firmalar ya da yazılan yazıların boyutu küçük olan firmalar genelde kompozit oyma tabelaya başvurur.

Kutu harf tabeladan farkı ise kabartmalı şekilde değil içeri doğru oyularak yapılmasıdır. Müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanan tasarım kesim makinesine aktarılır. Kesim makinesi tasarımızı keserek kompoziti oyar. Bu kesilen kısımların içerisine pleksi yerleştirilir. 3 boyutlu hale getirilen kompozit kasanın içine son olarak led yerleştirilerek kompozit oyma tabela hazırlanmış olur.

Kompozit oyma tabela ile dışardan bakıldığında bir bütünlük oluşturacaksınız. Kompozit oyma tabelalar hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanıma uygundur. Ebatları müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanmaktadır. İki Artı Reklam ailesi olarak her tabela çeşidinde olduğu gibi kompozit oyma tabelalarda da müşterilerimize gerekli montaj desteğini sağlamaktayız.

Kompozit Oyma Tabelanın Avantajları Nelerdir

Oyma tekniği kullanılarak yapılan bu tabelaların fiyatları istenilen boyuta, şekle göre değişiklik göstermektedir.

Kompozit oyma tabela bir bütünlük içinde olduğu için göze hitap etmektedir. Oyma yöntemi ile kutu harf yaptıramayacağınız bir çok tasarımı da kompozit oyma tabelanıza yaptırabilirsiniz.