paslanmaz krom harf1 paslanmaz krom harf1
paslanmaz krom harf2 paslanmaz krom harf2
paslanmaz krom harf3 paslanmaz krom harf3
paslanmaz krom harf4 paslanmaz krom harf4
paslanmaz fileli krom harf paslanmaz fileli krom harf
paslanmaz fileli krom harf 2 paslanmaz fileli krom harf 2
paslanmaz krom harf5 paslanmaz krom harf5
paslanmaz krom harf6 paslanmaz krom harf6
fener tabela1 fener tabela1
fener tabela2 fener tabela2
paslanmaz krom harf7 paslanmaz krom harf7
paslanmaz fileli krom harf 3 paslanmaz fileli krom harf 3
iç mekan paslanmaz krom harf iç mekan paslanmaz krom harf
ALİMUNYUM YANAKLI HARF ALİMUNYUM YANAKLI HARF
paslanmaz krom harf7 paslanmaz krom harf7
iç mekan paslanmaz krom harf2 iç mekan paslanmaz krom harf2
gold krom ışıklı iç mekan gold krom ışıklı iç mekan
paslanmaz krom harf8 paslanmaz krom harf8
ALİMUNYUM YANAKLI HARF ALİMUNYUM YANAKLI HARF
Statik boyalı krom fileli harf Statik boyalı krom fileli harf
paslanmaz krom harf9 paslanmaz krom harf9
İç Mekan Alttan Işıklı Harf2 İç Mekan Alttan Işıklı Harf2
Fileli Krom Harf Paslanmaz1 Fileli Krom Harf Paslanmaz1
ALİMUNYUM YANAKLI HARF 1 ALİMUNYUM YANAKLI HARF 1
Fileli Krom Harf Paslanmaz Fileli Krom Harf Paslanmaz
Statik boyalı krom fileli harf iç mekan Statik boyalı krom fileli harf iç mekan
YANDAN IŞIKLI PLEKSİ KUTU HARF YANDAN IŞIKLI PLEKSİ KUTU HARF
Statik boyalı krom fileli harf Statik boyalı krom fileli harf
GOLD KROM FİLELİ HARF GOLD KROM FİLELİ HARF
paslanmaz krom harf10 paslanmaz krom harf10
ALTTAN IŞIKLI GOLD KROM HARF ALTTAN IŞIKLI GOLD KROM HARF
GÜMÜŞ KROM FİLELİ KUTU HARF GÜMÜŞ KROM FİLELİ KUTU HARF
GOLD KROM KAPALI KUTU HARF GOLD KROM KAPALI KUTU HARF
GÜMÜŞ KROM PASLANMAZ HARF GÜMÜŞ KROM PASLANMAZ HARF

Kutu Harf Tabela Nedir?

Kutu harf tabela farklı birçok malzemeden hazırlanabilen, iki boyutlu ya da üç boyutlu olabilen son yıllarda da en çok tercih edilen tabela çeşididir. Dışarıya çıktığımızda karşınıza çıkan tabelaların birçoğu kutu harf tabeladır. Görsel olarak şıklığı ve zarafeti göz önünde bulunduran kutu harf tabelalar müşterilerin de ilgisini çekmektedir.

Tabela bir firmanın kimlik kartı gibidir. Birçok kişi firmanın, mağazanın içine girmeden önce tabelasından yola çıkarak tahminlerde bulunur. Kutu harf tabela ışıklı ve ışıksız olarak üretilebilmektedir. Işıklı kutu harf tabelalar sayesinde akşam hava karardığında da müşterilerin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Dış ve iç mekanlarda sıklıkla kullanılan bu ürünler sayesinde kurumsal kimliğinizi göstererek potansiyel müşterilerinize hitap edebilirsiniz.

Ayrıca kutu tabelalar suya dayanıklı ve uzun ömürlü reklam ürünleridir. Yağmur, kar ve rüzgar gibi etmenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Işıklı kutu harf tabela tercih edildiğinde iç aydınlatmaları istediğiniz renkte hazırlanabilir. Işıklı kutu harf tabela çalışmalarında suya dayanıklı garantili modül LED kullanmaktayız. 2 artı reklam aracılığıyla siparişinizi oluşturabilir, alanında uzman kadromuz ile kutu harf tabela deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Kutu Harf Çeşitleri Nelerdir?

Belirttiğimiz gibi kutu harf tabela üretimi bir çok farklı malzemeden yapılabilmektedir. Gelin kutu harf tabela çeşitlerini birlikte inceleyelim.

Fileli Krom Harf Tabela: Paslanmaz krom malzeme kullanılarak hazırlanan kutu harf modelidir. Ön yüzeyinde file bulunduğu için fileli krom harf tabela olarak adlandırılmaktadır. Hazırlanan tasarım lazer makinesi ile kesilir ve yan yanakları ön yüz ile lehimleme tek tutturulur. Fileli krom kutu harfin ön yüzeyine pleksi malzeme konulurken arka yüzeyine LED döşenmiş foreks kapatılır. Uzun ömürlü tabela modeli malzeme rengine göre 4 farklı sınıfa ayrılmıştır. Bunlar fileli gümüş krom kutu harf tabela, fileli gold (altın) krom kutu harf tabela, fileli bronz krom kutu harf tabela ve fileli siyah krom kutu harf tabeladır.

Kapalı Krom Harf Tabela: Kapalı krom harf tabelaların ön ve yan yüzleri krom saçtan yapılır. Tabela yapımında kullanılan krom saç 304 kalitedir. Kararma ve paslanmaya karşı garantili olan kapalı krom harf tabela uzun ömürlü tabela modelidir.

Alüminyum Kutu Harf Tabela: Bu kutu harf tabela modeli hazırlanan çalışmanın lazer ve CNC makinesi ile alüminyumdan kesilmesi ile hazırlanmaktadır. Yanak kısımları makine ile çevrilir ve özel bir malzeme olan Hs03 silikon ile yapıştırılır. Piyasanın en uygun kutu harf modelidir ve ömür boyu paslanmaz garantisi vardır.

Pleksi Kutu Harf Tabela: Yapımında pleksi malzeme kullanıldığı için pleksi kutu harf tabela olarak adlandırılır. Pleksi kutu harf yapılırken difüzörlü pleksi kullanılmaktadır. Işıklı ve ışıksız çeşidi bulunan bu tabela modelinin temizliği oldukça zordur. Isınan pleksi kutu harfin içi ölü sinek dolar. Pleksi kutu harf tabela yaptırmak isteyen müşterilerimize bu tabela modeli yerine alüminyum yan bant öneriyoruz. Bunun başlıca nedeni hem maliyet azaltmak hem de temizliği on planda tutmaktır.

Kompozit Oyma Tabela: Yapılış mantığı kutu harf tabela ile aynıdır. Tek farkı harfler kabarık şekilde değil içeri doğru oyularak yapılır. Tabelasında çok fazla yazı olan veya yazı boyutu küçük olan firmalar kompozit oyma tabelaya başvurur. Kesim makinesi hazırlanan tasarıma göre kompoziti oyar. Bu oyulan alanların iç kısmına pleksi malzeme koyulur. 3 boyutlu hale getirilen kompozit kasanın iç kısmına LED döşeme işlemi yapılır. Bu sayede tabela hazır hale gelir.

Fener Tabela: Işıklı ve yansıma özelliği olan görsel şölen sunan bir tabela çeşididir. Fener tabelaların özellikle de akşam saatlerinde büyük getirisi olur. 90 derece görüş açısına monte edilir. Fener tabelada görsellik ön plandadır. Özel ışıklandırma yöntemleri ile tabelanıza daha farklı bir hava katabilirsiniz.

Retro Kutu Harf Tabela: Retro kutu harf kullanılan alana nostaljik bir hava kazandırmak için kullanılan tabela çeşitlidir. İçerisini 2200 w ile çalışan ampuller kullanılır. Retro tabela alüminyum malzemeden üretilir.

Kutu Harf Tabela Fiyatları

Kutu harf tabela fiyatı için net bir fiyat belirlenmesi doğru değildir. Fiyat montaj yapılacak il ve ilçeye göre değişiklik gösterdiği gibi kullanılacak malzeme ve işçiliğe göre de fiyat değişiklik göstermektedir. Ayrıca tabelanın takılacağı yer için vinç kiralamak gerekirse bu fiyata bir de kiralama ücreti eklenir. Kutu harf üretici firma olduğumuz için fiyatlarımız oldukça uygundur. Her isteğe ve her bütçeye uygun tabela modeli belirlenip alanında uzman ekibimizle profesyonel şekilde üretim süreci başlamaktadır.