Hakkımızda

Konya da tabela tasarımı, imalatı ve montajı yaparak işe başlayan İki Artı Reklam Kutu Harf Sistemleri olarak hizmet ağını tüm Dünya’ya genişletmeyi başarmıştır. Bölgede en kaliteli işi gerçekleştiren kurumsal İki Artı Reklam geçmişten günümüze kadar teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek piyasanın ihtiyaçlarına en iyi şekilde çözüm sunmaktadır. Alanında uzman kadrosu ve hizmet kalitesi ile yaratıcı çözümler sunmaya devam etmektedir.


Profesyonel kimliği ile Dünyanın her yerine hizmet veren İki Artı Reklam müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Önce güven ilkesinden yola çıkarak portföyüne siz güçlü ve kurumsal şirketleri katmayı hedefleyen firma; Konya’da İki Artı Reklam olarak kalite, uygun fiyat ve güven konusunda müşterilerimizin taleplerine cevap vermeye devam etmektedir. İki Artı Reklam olarak toplam kalite yönetimi anlayışıyla gerçekleştirdiğimiz projelerin her aşamasında, kalite ve müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemektir.

Amacımız müşterilerilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaktır. Ürünlerinin ve hizmetlerinin kalitesini sürekli geliştirerek, projelerinizi doğru zamanda, doğru teknik altyapıyla ve müşterilerinizi memnun edecek şekilde sunmaktadır. Web sitelerinde yer alan tüm tabela görselleri İki Artı Reklam’a ait çalışmalardır. Yeniliğe her daim açık olan firma Türkiye’nin her yerine profesyonel hizmet vermektedir. Aynı zamanda iç veya dış mekanlarınızın daha estetik daha gösterişli olması için ve diğer firmalardan farkınızı ortaya koyup dikkat çekebilmeniz adına var gücüyle çalışmaktadır. İki Artı Reklam bu amaç doğrultusunda hizmet sunmaya gayret göstermektedir.