fener-tabela

seri-imalat-uygun-fiyat-fener-tabela seri-imalat-uygun-fiyat-fener-tabela
oval-fener-tabela-kasası oval-fener-tabela-kasası
oval-fener-tabela-seri-üretim oval-fener-tabela-seri-üretim
yuvarlak-tek-taraflı-fener-tabela yuvarlak-tek-taraflı-fener-tabela
cift-taraflı-özel-yuvarlak-fener-tabela cift-taraflı-özel-yuvarlak-fener-tabela
cift-taraflı-seri-imalat-yuvarlak-fener-tabela cift-taraflı-seri-imalat-yuvarlak-fener-tabela
ferförje-oval-fener-tabela-özel-tasarim ferförje-oval-fener-tabela-özel-tasarim
paslanmaz-krom-oyma-fener-tabela paslanmaz-krom-oyma-fener-tabela
paslanmaz-yuvarlak-alüminyum-fener-tabela paslanmaz-yuvarlak-alüminyum-fener-tabela
kutu-harf-takim-fener-tabela kutu-harf-takim-fener-tabela
özel-tasarım-fener-tabela özel-tasarım-fener-tabela
tek-taraflı-uvi-baskı-fener-tabela tek-taraflı-uvi-baskı-fener-tabela

Fener Tabela Nedir

Fener Tabela ışıklı ve yansıma özelliği olan bir tabela çeşididir. Özellikle de günün akşam saatlerinde firma için büyük getirisi olan fener tabelalar genellikle 90 derece görüş açısına monte edilir. Duvara monte edilerek ya da direkt zemine monte edilerek kullanılır. Küçük ebatları sayesinde pratik kullanma şekline sahiptir. Genellikle dükkan önlerine, iş merkezlerinin girişlerine kullanılır. Dikkat çekici, görselliği ön planda tutan bir tabela modeli olan fener tabela ışıklandırma yöntemi ile görsel şölen sunmaktadır.

Fener Tabela Kullanım Alanları

Kullanım alanı olarak çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Belirli bir standardı olmadığı için istenilen model ve şekilde hazırlanabilir. Tamamen tercih meselesidir.
Özellikle fener tabela cafe, bar, market, lokanta gibi yerlerde tercih edilmektedir. Her alana uyum sağlayan üretim şekli mevcuttur.
• Çift Taraf Işıklı Fener Tabela
• Tek Taraf Işıklı Fener Tabela
• Asmalı Fener Tabela
• Duvara Monteli Fener Tabela
• Direk Üzerine Kurulum Yapılan Fener Tabela
Fener tabelaların en büyük özelliği işletmenin, mekanın türüne göre istenilirse özel bir çalışma ile efektli ışıklandırma sistemi de yapılabilmesidir. Özellikle de eğlence mekanları müşterinin dikkatini daha çok çeker.
Fener tabelanın tercih sebebi farklı olsa da ana sebep müşterinin dikkatini daha çok çekmektir.
Fener tabela montaj videolarına web sayfamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Montaj aşamasında çözemediğiniz, anlayamadığınız noktalarda ise telefon ile destek vermekteyiz.

Her ne kadar ufak tabelalar da olsa imaj açısından çok önemli yer kaplayan fener tabelalarının üretiminde kaliteli malzeme kullanılmalıdır. Müşterinin talep ve isteği doğrultusunda planlanan çalışmalar gerekli malzemelerin tedariği ile birleştirilip hazır hale getirilir. İçerisine su geçirmeyen modül led yerleştirilir.
İki Artı Reklam ailesi olarak sipariş alındığı andan imalat sürecine, imalattan montaja kadar her noktada müşterilerine kesintisiz bilgi hizmeti vermekteyiz.
Önceden keşif yapılan yere kısa sürede kurulum ve montaj işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. İmalattan montaja kadar tüm işlemler alanında uzman kadromuz tarafından profesyonel şekilde tamamlanmaktadır.