pleksi-kutu-harf

pleksi kutu harf1 pleksi kutu harf1
pleksi kutu harf2 pleksi kutu harf2
pleksi kutu harf3 pleksi kutu harf3
pleksi kutu harf4 pleksi kutu harf4
pleksi kutu harf5 pleksi kutu harf5
pleksi kutu harf6 pleksi kutu harf6
pleksi kutu harf7 pleksi kutu harf7
pleksi kutu harf8 pleksi kutu harf8
pleksi kutu harf9 pleksi kutu harf9
pleksi kutu harf10 pleksi kutu harf10
pleksi kutu harf11 pleksi kutu harf11
pleksi kutu harf12 pleksi kutu harf12
pleksi kutu harf13 pleksi kutu harf13
pleksi kutu harf14 pleksi kutu harf14
pleksi kutu harf15 pleksi kutu harf15
pleksi kutu harf16 pleksi kutu harf16
pleksi kutu harf17 pleksi kutu harf17
pleksi kutu harf18 pleksi kutu harf18
pleksi kutu harf19 pleksi kutu harf19
pleksi kutu harf20 pleksi kutu harf20
pleksi kutu harf21 pleksi kutu harf21
pleksi kutu harf22 pleksi kutu harf22
pleksi kutu harf23 pleksi kutu harf23
pleksi kutu harf24 pleksi kutu harf24
pleksi kutu harf25 pleksi kutu harf25

Pleksi Kutu Harf Tabela Nedir?


Yapımında pleksi malzeme kullanıldığı için pleksi kutu harf olarak adlandırılır. Pleksi kutu harf yaparken difüzörlü pleksi kullanılmaktadır. Peki nedir bu difüzör? Difüzör dediğimiz şey ışığı eşit yayar. En kaliteli pleksi çeşididir. Hafif bir üründür. Rengarenk pleksi çeşidi olduğu için bir çok farklı renkte çalışılabilmektedir. Işıklı ve ışıksız pleksi kutu harf tabela yapımı mevcuttur. İki türlü hazırlanan pleksi kutu harfler in her iki çeşidi de göz alıcıdır. Fakat pleksi kutu harfin kullanımı temizliği zordur. Marka bilinirliği için çok önemli yer kaplayan tabela çalışmalarının en çok tercih edilen kutu harf çeşitlerinden biridir. İki Artı Reklam olarak biz tercihinizi pleksi kutu harf tabeladan yana kullanmanızı istemeyiz.


İki Artı Reklam ailesi olarak tüm kutu harf çalışmalarımızı sadece tabelacılara değil tüm müşterilerimize sunmaktayız. Korkmadan gönül rahatlığıyla sipariş verebilir montaj eğitim videoları ile rahatlıkla montaj işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Montaj eğitim videolarının yetersiz kaldığı noktalarda sesli telefonda anlatım da yapan firmamız her konuda müşterilerinin yanındadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti.

Konya Pleksi Kutu Harf Kullanım


Kutu harf denildiğinde akla ilk gelen şehir Konya’dır. Konya kutu harf çalışmalarının göz bebeğidir. Pleksi kutu harf tabela en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Marka bilinirliğinizi arttıran tabelanızı pleksi kutu harften yaptırmak istediğinizde bu çalışmayı çok önermemekteyiz. Pleksi harflerin yerini zamanla artık alüminyum yan bant aldı. Bunun sebebi hem maliyeti azaltmak. Bunun yanı sıra ledlerden dolayı ısınan kutu harfin içi sinek pisliği ve sinek ölüleri ile dolmaktaydı. Alüminyum yan bantları ile bu problem ortadan kaldırıldı. Ve ayrıca pleksi kutu herfin yanlardan gelen ışık piksellesme yaparak uzun mesafeden okunamamatadir. Bu nedenle çok tercih edilen bir ürün değildir. Bu zamana kadar yapılmış olan pleksi kutu harf için bakım çalışmalarını yapmaya devam etmekteyiz fakat yeni yaptırmak isteyen müşterilerimize önermemekteyiz.

Pleksi kutu harf hazırlanma aşamasında isteğe göre hazırlanmış çalışma kesim makinesine aktarılır ve pleksi malzemelerden kesimi gerçekleştirilir. Yanakları da kesilip hazırlanan harfler özel yapıştırıcı ile yapıştırılır. Işıklı pleksi kutu harf istenmiş ise suya dayanıklı özel mercek ledler harflerin içerisine yerleştirilir. Kullandığımız ledler de firmamız tarafından garantilidir.

Tabela – kutu harf üretim hizmetini alanında uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Ön Yüzey :Işık geçiren difüzörlü pleksi. Renk seçenekleri RAL kataloğundan seçilebilir.
Yan Bantlar :Işık geçiren difüzörlü pleksi. Renk seçenekleri RAL kataloğundan seçilebilir.
Arka Yüzey :8-10 mm kalınlığında dekota
Aydınlatma :Dış mekan 3 yıl Garantili modül led ile sağlanır.
Montaj :Arka yüzeyin zemine montajı yapıldıktan sonra yan bantlar arka yüzeye oturtularak yanlardan küçük vida yardımıyla sabitlenir.

Harfler şebeke elektriğine trafo ile bağlanmalıdır